اطلاعیه
1
بیست وسومین جشنواره قران وعترت دانشگاهیان
ثبت نام بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، آغاز شد و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام به سامانه جشنواره قرآن و عترت مراجعه کنند.

به گزارش مفدا، ثبت نام بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، آغاز شد و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام به سامانه جشنواره قرآن و عترت مراجعه کنند.

مسابقات جشنواره قرآن، بهار سال آینده در بخش دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار می شود و برگزیدگان جهت شرکت در مرحله کشوری به مرکز قران و عترت وزارت بهداشت معرفی خواهند شد. مرحله کشوری بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت تابستان سال آینده در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد. این جشنواره با حضور دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه ها برگزار می‌شود.

مرحله نهایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت در سال ۹۷ با موضوعات (قرائت تحقیق، ترتیل و حفظ قرآن کریم- اذان و تواشیخ مناجات خوانی-ترجمه خوانی-دعا- ابتهال-نرم افزار و اپلیکیشین-شبکه های مجازی-خوشنویسی- فیلم کوتاه-معرق و منبت کاری-شعر – فیلم نامه نویسی ونمایشنامه نویسی-داستان نویسی-نقاشی و طراحی-عکاسی-تذهیب کاری- طراحی پوستر- دکلمه خوانی-کتابخوانی-مقاله – پژوهش-نقد و تلخیص کتاب به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد.

دانشگاهیان برای ثبت نام جهت حضور در بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت به این  سایت مراجعه کنند.http://quran.behdasht.gov.ir

آیین نامه بیست وسومین جشنواره قران وعترت (مشاهده)
سه‌شنبه 4 تير 1398   08:47:35

تصویر ها